Známa dermatologička Alena Pallová skrášľuje tváre nielen mnohých prominentiek, ale aj tú svoju. Na Slovensku otvorila už dve kliniky krásy a plánuje expandovať ďalej. Tento raz sa objavila jej fotografia z čias pred plastikou, neuveríte, že je to tá istá žena!
Alena Pallová sa netají tým, že sa uspokojí len s tými najvyberanejšími tovarmi a službami. Svoj vycibrený vkus taktiež rada ukazuje aj na sociálnych sieťach. Jej spokojnými klientkami sú nielen známe celebritné krásky, ale aj obyčajné ženy
Blondína pochádza z Pezinka a už tomu bude štrnásť rokov, čo založila svoju prvú kliniku krásy. Vtedy do kampane oslovila Andreu Heringhovú či Zuzanu Haasovú a práve na nich chcela ukázať, že z nich dokáže vyčarovať mladšie a príťažlivejšie ženy.

Ale aj krásna lekárka vie, že nie všetko sa dá upraviť krémami či neinvazívnymi zákrokmi a ak raz nemáte predispozície, s ktorými ste spokojné, plastická operácia nie je žiadnou hanbou. 
Samotná Alena absolvovala augmentáciu, operáciu nosa a očných viečok. Fanúšikom ukázala, ako vyzerala v minulosti a dodala, že problém s nosom zdedila. ,,V rodine máme zemiaky namiesto nosov. Čokoľvek ako toto je lepšie,“ píše otvorene. Pozrite si fotografie zo súčasnosti, na konci článku nájdete záber pred operáciami. 

Takto vyzerá Alena dnes

Spoznali by ste ju aj pred rokmi?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/alenapallova