Úspešná supermodelka, ktorá kedysi tvorila pár so sympatickým hercom Orlandom Bloomom, je znovu pod čepcom. Jej vyvoleným sa stal mladý 26-ročný miliardár, ktorý je zakladateľom známej aplikácie Snapchat.

Miranda Kerr je svetovo známa modelka pochádzajúca z Austrálie, ktorá bola od roku 2010 vydatá za idola mnohých žien. Počas krátkeho manželstva spolu Orlandom privítali na svet svojho jediného potomka- syna Flynna Christophera.

Miranda Kerr

Miranda túto etapu života zrejme už uzavrela a v súčasnej dobe sa sústreďuje na svoj nový život, ktorý ju čaká s mladším partnerom menom Evan Spiegel. Dvojica začala randiť v roku 2015, rok na to sa zasnúbili a momentálne sú z nich už novopečení novomanželia.

Svoju svadbu sa snažili pred svetom ututlať, no aj napriek tomu sa na verejnosť dostali informácie o ich veľkom dni “D”. Obrad bol vraj veľmi intímny a odohral sa v ich dome v Los Angeles. Podľa blízkeho zdroja ich sľuby boli veľmi krásne a na ich svadbe bolo sotva 50 ľudí. Podobne ako známa spevácka megastar Ciara, aj Miranda Kerr držala spolu so svojim partnerom celibát. Hlavným dôvodom bolo to, že Evan je veľmi tradične založený, a tak čakali dovtedy, pokým sa nevezmú.

Miranda a Evan

Foto: Instagram | Zdroj: Eonline.com