Česká kráska patrí dlhé roky medzi československú modelingovú špičku. Zatiaľ, kým je na mólach ozdobou na módnych akciách, v súkromí je to dvojnásobná mamička, ktorá sa snaží venovať svojím synom v každej voľnej chvíli. Mnoho fanúšikov si však po jej poslednom príspevku myslí presný opak.

Simona Krainová je matkou dvoch chlapcov, Maxa a Bruna. Aj napriek tomu, že jej ťahá na 50, stále vyzerá fantasticky a vôbec sa netají faktom, že si pomáha rôznymi skrášľovacími procedúrami. Najnovšie sa dokonca pochválila svojím plochým bruškom a s fanúšikmi sa podelila o jej tréningový plán, ktorý je poriadne nabitý.

Na jej slová však zareagovala iná celebritná matka, Tereza Barošová, ktorá je manželkou známeho českého futbalistu. ,,Keď to čítam, ľutujem skutočné matky, ktoré sa tu porovnávajú s matkou, ktorá sa stará len o svoju vizáž a čo má opatrovateľku na plný úväzok,“ napísala Tereza, ktorá si nevie celkom predstaviť, ako to môže všetko Simona stíhať.

Úprimné slová sa však českej modelky dotkli a okamžite mala potrebu zareagovať. ,,Nič mi nespadlo do lona! Môj post mal vyvolať pozitívnu motiváciu, sama som sa dostala do pozitívneho nastavenia, trvalo mi to dlho a chcela som sa o to podeliť so svojimi fanúšikmi. Viem, že mám veľmi veľa obdivovateľov a tiež aj sprostých haterov, ale hold to už je daň za moju ambíciu a tvrdú prácu,“ obraňovala sa Krainová.

Celý konflikt medzi Terezou a Simonou

Tereza Barošová so svojou rodinou
Simona Krainová so svojimi synmi

Zdroj: Instagram/simonakrainova  |  Foto: Instagram/simonakrainova, Facebook