Aj keď mnohí Slováci popisujú Silviino účinkovanie na Farme slovami ako „vyšinutá spiritualistka“ či „psychicky labilná“, celebrity na Farme sa súdov o svojej kolegyni zdržiavali. Až doteraz. Prvýkrát však otvorene priznali, čo si o Šuvadovej naozaj myslia.

Hoci si doposiaľ robili zo Silvie Šuvadovej niektorí farmári posmešky, celebrity taktne mlčali a ku svojej kolegyni sa nevyjadrovali. Zrejme však postupom času začína dochádzať k lepšiemu vzájomnému spoznávaniu a po viacerých vypätých situáciách majú na spiritualistku z L.A. už aj oni vlastný názor.

Ako prvý prišiel s dobre mienenou kritikou Ibi Maiga, ktorý si robí o psychické zdravie Silvie naozaj starosti: „Trápi ma, že jej neviem pomôcť, pretože ona sa neprizná, že pomoc potrebuje. Nechce sa mi otvoriť, hoci som starší,“ priznáva pred Milanom obavy o budúcnosť niekdajšej herečky. „Energia, meditácia, všetko pekné, ale neživí ťa to,“ dodáva na záver poznámku, ktorou dáva jasne najavo, že Šuvadovej životný štýl je na zarábanie peňazí a praktický život náročný. Do Silvie, ale aj ostatných celebrít, sa pritom pustil aj Robo Mikla, ktorý im poriadne naložil.

Čoskoro sa k nemu pridal aj fitnessák Martin Šmahel: „Keď sa jej niekto opýtal, ty máš deti? Mám, ja som krstná mama. A ja že, Sisa, nemáš. Mať deti znamená niečo úplne iné,“ podporuje Ibiho v názore. Farmári tak dali jasne najavo, že sa obávajú o Silviinu budúcnosť, kariéru, osobný život, ako aj o jej mentálne nazeranie na praktický život. Zdôraznili tiež, že vo svojom veku nemá ani partnerský vzťah a zamýšľajú sa nad tým, ako chce zarábať peniaze. Prehovoria Silvii napokon do duše?

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube