Reality šou Survivor sa nestretla s enormným záujmom divákov, pričom mnohí zo začiatku kritizovali nielen príliš dlhé epizódy, ale aj absenciu súťažiacich v dôsledku pandemického ochorenia. Kým hneď v úvode odstúpil z hry o 100-tisíc eur spevák a moderátor Vojtěch Drahokoupil, po pár odvysielaných častiach v šou končí aj najsilnejší člen relácie Gábor Boráros.

Markizácka šou Survivor prilákala pred televízne kamery celkovo 24 účastníkov, ktorí proti sebe bojujú v Dominikánskej republike v dvoch tímoch. Kým jeden tvoria známe osobnosti zo sveta šoubiznisu, druhý je zložený z nadšencov dobrodržstva. Aj keď by sa mohlo zdať, že po dobrovoľnom odstúpení českého speváka Vojtu Drahokoupila už neopustí svoj tím nikto z účastníkov, opak je pravdou.

Po necelých troch týždňoch odchádza zo šou Survivor aj jedna z najobľúbenejších postáv televízneho projektu, 29-ročný MMA bojovník Gábor Boráros. K nečakanému malo dôjsť v dôsledku zdravotných problémov s kolenom. „Gábor v súťaži skončil, o pár dní sa vráti domov,“ uviedol pre portál Expres.cz dobre informovaný zdroj.

Aj keď chcel zápasník v súťaži údajne napriek bolestiam pokračovať, zdravotníci mu odporučili, aby pôsobenie v šou ukončil. Práve táto skutočnosť nahnevala mnohých divákov, ktorí nešetria kritikou. “Myslím, že Gábor mal za úlohu len presláviť tú šou a prilákať ľudí,” napísal jeden z komentujúcich, pričom viacerí sú presvedčení, že celebrity neboli do reality šou pozvané, aby reálne súťažili o finančnú výhru, ale aby zvýšili sledovanosť. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: expres.cz | Foto: IG/boraros_gabor, survivor_ceskoslovensko