Mladá speváčka je známa nielen v našich končinách, ale aj v ďalekej Amerike. Vďaka svojim nevídaným úspechom sa dostala medzi najväčšiu smotánku slovenského šoubiznisu a pravidelne dostáva pozvánky na prestížne akcie. Celeste sa ukázala aj na Československom plese, na ktorom bola rozhodne nepriehliadnuteľná. 

Celeste Buckingham skúsila šťastie v známej speváckej súťaži v roku 2011, ktorú však nevyhrala, no to jej nezabránilo dosiahnuť nevídané úspechy nielen v našej krajine, ale aj za “veľkou mlákou”. Vydala mnohé známe single, spolupracovala so zvučnými menami či si vyskúšala stáť pred kamerami ako herečka. Aj napriek tomu, že hudobníčka žije striedavo v Amerike v Nashville a na Slovensku, pravidelne sa ukazuje na rôznych prestížnych udalostiach.

Celeste sa objavila na Československom plese, ktorý sa konal 18. februára 2017 a rozhodne na seba pútala pozornosť zo všetkých strán. 21-ročná speváčka si v tento večer zvolila naozaj unikátne šaty, ktoré nepochádzali z dielne žiadneho vychyteného návrhára. O unikátnu róbu sa totižto postarali žiaci z odbornej školy z Kežmarku. Celeste v bielych šatách, ktoré dýchali tradičnými prvkami slovenskej kultúry, bola rozhodne neprehliadnuteľná. Jednoduché biele šaty so šnurovačkou a kvetovaným opaskom doplnila výraznou kvietkovanou čelenkou, vďaka čomu pripomínala rozprávkú bytosť. Jej verní fanúšikovia ju nešetrili slovami chvály a dokonca ju prirovnávali k víle.

Foto: Instagram