Obľúbená speváčka Celeste Buckingham takmer šesť mesiacov tajila identitu svojho nového priateľa. Jedným z dôvodov boli zrejme negatívne komentáre zo strany fanúšikov, keďže jej nová láska, Aleš, je od nej o 18 rokov starší. Ani sa nenazdala a tvrdá kritika sa naozaj okamžite stala skutočnosťou.

Po tom, ako sa kráska dala dokopy s českým podnikateľom Alešom Mlátilíkom, sa snažila utajiť ich vzájomné sympatie. Nakoniec sa však rozhodla, že svoj nový vzťah už nechce skrývať a na sociálnej sieti zverejnila spoločnú fotografiu. Medzi prajnými odkazmi sa však objavil aj jeden poriadne drsný názor!

Mladú speváčku totiž istá žena označila za zlatokopku. Na toto vážne obvinenie bez servítky zareagoval samotný Aleš, ktorý využil svoju inteligenciu a aj štipku irónie. „Zdravím vás, pani Božena. Zrejme sa vám niekto násilne dostal do vášho účtu. Neverím tomu, že (podľa vašej profilovej fotky) taká seriózna, šarmantná a sympatická dáma by bola schopná takého nenávistného komentára na človeka, ktorého ani nepozná. Radšej si zmeňte heslo,“ odpísal žene, ktorá urážala jeho milovanú polovičku. Palce hore!

Zdroj: Instagram/Celeste Buckingham  |  Foto: Instagram/Celeste Buckingham