Krimi Čelná zrážka si vyžiadala 4 obete: Desivé odhalenie tesne po nehode!

Čelná zrážka si vyžiadala 4 obete: Desivé odhalenie tesne po nehode!

V nedeľu (4. decembra) v podvečerných hodinách došlo k tragickej nehode, ktorá si vyžiadala smrť štyroch osôb. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, no zdravotníci už pri pohľade na zničené vozidlá vedeli, že musia očakávať to najhoršie.

K tragickej nehode došlo na ceste medzi Tornaľou a Otročkom v okrese Revúca. Podľa dostupných informácií vodič z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s oprotiidúcom autom, v ktorom sa nachádzali tri osoby. Sedeli v ňom bývalý dopravný policajt z Revúcej, jeho manželka a svokra.

Hasiči museli po príchode na miesto zabezpečiť vozidlo proti náhodnému pohybu, a taktiež zabrániť úniku prevádzkových kvapalín, aby nedošlo k požiaru. Osoby autonehody následne vyslobodili, no všetci štyria účastníci utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli.

Prvotné vyšetrovanie polície však ukázalo, že vodič, ktorý čelnú zrážku spôsobil, bol na úteku. Krátko pred nehodou totiž svojej priateľke, ktorá zalarmovala políciu, poškodil auto. Muži zákona potvrdili, že prijali telefonát od vystrašenej ženy. Je tak otázne, či ku kolízii prispel alkohol alebo hádka s partnerkou, ktorá vyústila do skratového konania 45-ročného Slováka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj