Bývalý šéf slovenského podsvetia Mikuláš Černák si za mrežami odpykáva doživotný trest, no v niektorých momentoch sa zdá, akoby bol slobodným človekom. Je aktívny na sociálnej sieti, a dokonca zverejňuje aj videá na YouTube prostredníctvom jeho priateľky Moniky.

Za múrmi leopoldovskej väznice sa bojovník MMA Attila Végh a raper Patrik “Rytmus“ Vrbovský stretli s najťažšími zločincami, medzi ktorými bol aj boss bossov Mikuláš Černák. Spoločné stretnutie sa odohralo v rámci besedy, pričom je predovšetkým o raperovi známe, že navštevuje aj slovenské väznice.

Zápasník zmiešaných bojových umení opísal svoj zážitok Topkaste, a teda podcaste Majka Spirita a Osťa. Bolo zrejmé, že 54-ročný väzeň spravil na Attilu dojem, pričom ich spoločnou témou bolo rozhodne posilňovanie a pravidelné cvičenie. Aj napriek tomu, že rodák z Brezna je za mrežami už viac ako 20 rokov, stále dbá na svoju postavu.

Fantastickou kondíciou prekvapil aj známeho športovca. ,,Nabitý, cecky, Breitlingy, no vážny frajer,“ povedal v podcaste zápasník. Práve tieto slová šokovali Majka Spirita, ktorý musel zareagovať. ,,Hodinky značky Breitling v base?“ spýtal sa. ,,Asi ich dostal na Mikuláša,“ so smiechom povedal Végh. Niet sa čo diviť, že Rytmus i Attila boli prekvapení, keďže cena hodiniek tejto značky sa pohybuje od 3 do 15-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Mikuláš Černák