Šoubiz Čerstvá mamička Gabika Marcinková o pôrode: ZVRAT v jej živote!

Čerstvá mamička Gabika Marcinková o pôrode: ZVRAT v jej živote!

Gabika Marcinková, hviezda zo seriálu Milenky, sa v polovici októbra minulého roka stala prvýkrát mamou. Spoločne s manželom Martinom Mihalčínom, frontmanom kapely Helenine oči, sa z ich prvého bábätka tešia natoľko, že herečka prehovorila o materstve a problémoch, ktoré sprevádzali pôrod.

30-ročná rodáčka z Prešova sa už šesť mesiacov teší z prvorodenej dcérky, ktorá dostala meno Ema. Príchod bábätka na svet bol však dramatický, keďže dievčatko sa vypýtalo na svet o celý mesiac skôr. Pri pôrode však nastali nečakané komplikácie, ktoré dostali herečku do nebezpečenstva.

Gabika priznala, že išlo o fyzicky aj psychicky náročné obdobie. ,,…z jedného dňa na druhý som dostala preeklampsiu, čo je zvýšený krvný tlak v tehotenstve a zadržiavanie tekutín v tele ženy. Je to nebezpečné pre matku, ako aj pre dieťa, preto som hneď na druhý deň po hospitalizácii absolvovala cisársky rez a Emka si pár dní poležala v inkubátore,“ uviedla Marcinková pre plusku.sk.

Našťastie, dcérka každým dňom priberala a dnes je úplne v poriadku. Sympatická kráska sa tak vzdala pracovného kolotoča a naplno si užíva materskú dovolenku. Dokonca si uvedomila, že nepatrí medzi najtrpezlivejších ľudí, no milovaná Ema ju má meniť k lepšiemu.

Gabiku s dcérkou si môžete pozrieť —TU——TU—!

Zdroj: plusku.sk  |  Foto: Facebook/Milenky, Facebook/Gabriela Marcinková

Exit mobile version