Slovenská herečka Petra Vajdová si prešla nesmierne náročným obdobím, odkedy bola v auguste 2017 prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Od tohto nešťastného dňa si prežila pády aj radosti, no aj napriek tomu, že nedávno porodila a nemôže byť šťastnejšia, minulosť jej dýcha na chrbát.

Od momentu, kedy Petru nachytala policajná hliadka s alkoholom v krvi, jej život sa od základov zmenil. Herečka si totiž musela priznať závislosť na alkohole. Svetielko nádeje sa ukázalo v podobe protialkoholickej liečebne v Kroměříži. Zo zariadenia však dostala vyhadzov po tom, ako sa zamilovala do ženatého muža, ktorý bol taktiež pacientom.

Nikto by však nečakal, že nasledovať bude rýchly rozvod kamionistu Martina a vzápätí sa uskutoční tajná svadba čerstvo zaľúbenej dvojice. Zrejme vyvrcholením spoločného šťastia bolo bábätko, ktoré Vajdová priviedla na svet vo štvrtok 15. júna. Chlapček dostal meno po otcovi a s mamou boli už aj prepustení z nemocnice.

Posledné dva roky však herečka takmer vôbec nepracovala, pričom míňala našetrené peniaze. Drahá liečba či romantická dovolenka v Chorvátsku určite stáli nemalú sumu, nehovoriac o byte, ktorý si umelkyňa zadovážila v Bratislave. Momentálne je však čerstvá mamička na materskej dovolenke a jej firma, ktorá kedysi kráľovsky zarábala, sa dostala do červených čísiel. Petrina spoločnosť totiž skončila v nemilej strate 12 885 eur.

Zdroj: finstat.sk  |  Foto: finstat.sk, Facebook/ Chlapi neplačú