Mala 40 rokov a narodila sa jej rozkošná dcérka. Nemohla byť šťastnejšia, no po pôrode sa jej zdravotný stav náhle zhoršil. Lekári nakoniec prišli s diagnózou, ktorá čerstvú mamičku úplne zdrvila. Po pekle, ktorým si prešla, však prišiel načakaný zvrat.

Brika Leanne sa tešila z čerstvo narodenej dcérky, no radosť netrvala dlho. V priebehu ďalších mesiacov začala mať pocit, že niečo nie je v poriadku. 40-ročná žena tak podstúpila vyšetrenia a lekári jej oznámili, že má zákernú rakovinu. Výsledky preukázali, že by malo ísť o leukémiu.

Lekári dávali mamičke 50 % šancu na prežitie a oznámili jej, že ju čaká maximálne 12 mesiacov života. Leanne tak neostávalo nič iné a okamžite podstúpila sériu chemoterapie. Telo pacientky však reagovalo veľmi zvláštne, čo podnietilo odborníkov, aby urobili ďalšie testy.

Napokon však prišlo nepríjemné prekvapenie, keď sa ukázalo, že Britka žiadnu rakovinu nemala a v skutočnosti išlo o poruchu kože. Na rad tak prišla ďalšia liečba, ktorá by mala dať všetko do poriadku. Náročný rok, ktorým si žena prešla, pričom prišla o vlasy a má nalomenú imunitu, už nebude tak ľahké zvrátiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Leanne Cockayne