Je tomu len zopár hodín, čo televízia Markíza odvysielala pilotnú epizódu celosvetovo uznávanej hudobnej súťaže The Voice. Hlas Česko Slovenska bol plný kvalitných súťažiacich, z ktorých však, žiaľ, nemohli postúpiť všetci. Kto sa napokon prebojoval aj do ďalších kôl?

Potom, čo sa televízny program The Voice začal fantastickým vystúpením štyroch porotcov, ktoré si môžete pozrieť TU, sa na rad dostali nádejní speváci z Čiech i zo Slovenska. Kým pri niektorých sa stoličky koučov, žiaľ, neotočili, pri iných podali okrem jedinečných ponúk aj nadšené výkriky či standing ovation. Snáď o najväčšie prekvapenie večera sa postaral Vojta Dyk a súťažiaca Viktoriya Michshenko, ktorí spolu predviedli výbornú spevácku improvizáciu.

Aj keď podali výborné výkony aj tí, ktorí do ďalšieho kola nepostúpili, šou momentálne pokračuje len pre 7 najlepších spevákov. Do Janinho tímu sa podarilo prebojovať Michaele Husárovej a Lucii Večeřovej, ku Kalimu sa pridala Laura Wengová a Diana Kalashová, Vojta Dyk si uchmatol Viktoriyu Michshenko a Jaromíra Bartoša, pričom k Pepovi Vojtekovi zatiaľ patrí len Lukáš Vincler. Kto patrí k vašim favoritom?

Jana Kirschner

Michaela Husárová

Lucie Večeřová

Kali

Diana Kalashová

Laura Wengová

Vojta Dyk

Viktoriya Michshenko

Jaromír Bartoš

Pepa Vojtek

Lukáš Vincler

[poll id=”143″]

Zdroj: Markiza | Video | Foto: YouTube