Televízia Markíza spustila začiatkom roka vysielanie nového dramatického seriálu Druhá šanca, ktorý sa stal medzi divákmi absolútnym trhákom. Príbeh o doktorovi Andrejovi Fabiánovi chytil za srdce mnohých Slovákov, pričom tí ocenili aj kvality hereckého obsadenia na čele s Jánom Koleníkom.

Televízne stanice aktuálne zvádzajú masívny súboj o diváka, a kým Markíza zaznamenala tvrdý debakel so šou Survivor, celkom opačný scenár zaznamenala seriálom Druhá šanca. Projekt je nakrútený podľa talianskej predlohy DOC – Nelle tue mani, pričom zobrazuje skutočné udalosti. Chladného primára nemocnice postrelí otec jedného z pacientov, v dôsledku čoho prichádza o spomienky z uplynulých dvanástich rokov. Z upätého a vážneho muža sa tak opäť stáva mysľou empatický, no zlomený muž, ktorý sa nedokáže zmieriť s tým, že jeho rodina sa medzičasom rozpadla a kolektív lekárov sa ne neho pozerá cez prsty.

Netrvalo dlho a s vlastnou verziou seriálu prichádza aj česká TV Nova, kde však hlavnú úlohu prekvapivo stvárni ďalší slovenský krásavec. Kým v domácej verzii triumfuje ako ústredná postava Ján Koleník, u susedov ňou bude Tomáš Maštalír! Úspešný seriál tu bude vysielaný pod názvom “Chlap”, pričom pod jeho tvorbu sa podpísali aj producent Rasťo Šesták a režisér Peter Bebjak. Základná linka seriálu ostáva totožná, nakoľko ide o adaptáciu zahraničnej predlohy, no primár tu nesie meno Ondřej Frank. Čo myslíte, ako to pôjde Tomášovi v češtine?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

https://www.youtube.com/watch?v=jpupxjb8i5U

Zdroj: nova.cz, YouTube, IG/tvmarkizaofficial