Jedna z najznámejších českých herečiek chcela zdvojnásobiť svoje bohatstvo. No v domnienke, že robí správnu vec sa jej podarilo pritakať na najväčšiu chybu vo svojom živote. Trpko oľutovala, že verila jednému z najbližších ľudí.

Reč je o Jiřine Bohdalovej, ktorá aj napriek svojmu veku, naivne naletela. Keďže v priebehu svojej kariéry zarábala slušného peniaze, herečka mala osobného bankára Radka Pokludu. Ten sa stal jej blízkym priateľom, ktorý ju navštevoval doma aj mimo pracovných záležitostí.

Radek ju presvedčil ku kúpe údajne drahých obrazov, ktoré však neboli tak hodnotné. Bohdalová postupne kúpila niekoľko exemplárov. No jej osobný bankár z jedného dňa na druhý zmizol a odborník ohodnotil kúpené obrazy ako nepravé a bez väčšej hodnoty. Herečka tak prišla o takmer desať miliónov českých korún.

,,Jiřina sa hanbí, mlčí a nechce sa s nikým rozprávať. Uvedomuje si, že: ,,ako je stará, tak je aj naivná.“ Chcela aby jej peniaze zarábali a pritom ich vlastne dala podvodníkovi,“ uviedol pre vipstory.cz blízky zdroj z okolia rodiny.

Zdroj: vipstory.instory.cz  |  Foto: Pixabay, Instagram