Česká herečka, ktorá sa preslávila škandálmi s neverníkom po boku, opäť šokuje. Pred pár hodinami sa prehnala médiami informácia o tom, že mala autonehodu, pričom jej v krvi namerali 2,5 promile alkoholu. Toto je jej prvá reakcia!

Dagmar Patrasová (62) sa pred pár hodinami stala účastníčkou dopravnej nehody v pražských Vinohradoch. V uličke sa zrazila s ukrajinským vodičom, a hoci neutrpela žiadne zranenia, na svetlo vyplávali šokujúce informácie o dychovej skúške. Herečka mala totiž podľa policajného hovorcu nafúkať až 2,5 promile alkoholu.

Tieto informácie ale Dáda napriek oficiálnemu stanovisku polície rázne odmieta: „V žiadnom prípade. To by som proste nesadla za volant. To je nezmysel,“ popiera. Patrasová pre český Blesk priznala, že pila víno, no len v deň pred nehodou: „Večer predtým som pila alkohol u dcéry Aničky,“ odpovedá, čím chcela pravdepodobne naznačiť, že by v tomto prípade mohlo ísť o zostatkový alkohol.

Herečkin manžel Felix Slováček neskôr rovnako potvrdil, že sa o nehode ženy dozvedel od syna a že Dáda mala podľa neho „nafúkať“. Dcéra sa od celej záležitosti dištancuje a na sociálnych sieťach zverejnila odkaz so slovami, že sa vypína a že na toto nemá žalúdok. Kde je teda pravda?

Dáda popiera, že by si vypila a sadla za volant. Polícia jej ale údajne namerala 2,5 promile
Manžel Felix rovnako potvrdil, že Dagmar nafúkala

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube, Facebook