Je tomu len zopár hodín, čo sa verejnosť dozvedela o zdrvujúcom úmrtí mladej českej herečky Dagmar Teichmannovej (†39). Umelkyňa, ktorá pôsobila nielen v televízii, ale najmä na divadelných doskách, bola slovenským divákom známa predovšetkým z kultového filmu Pelíšky.

Aj keď spočiatku nebolo jasné, čo presne stojí za tragickým úmrtím obľúbenej tmavovlásky, len pred okamihom zverejnil český portál Blesk informáciu, že herečka si mala na život siahnuť sama. Urobila tak ešte 5. apríla skokom pod metro na pražskej stanici Anděl na trase B. Ako prvé uverejnilo na sociálnej sieti správu o úmrtí Dagmar Teichmannovej divadlo Městské divadlo Mladá Boleslav.

Pri tragickom incidente okamžite zasahovali všetky záchranné zložky, avšak, žiaľ, herečka utrpela závažné zranenia nezlučiteľné so životom. Ako uviedol nemenovaný zdroj pre denník Blesk, zosnulá mala v posledných mesiacoch trpieť závažnými psychickými problémami, pričom ju ovplyvnil odchod z divadla, a taktiež sa jej nedarilo ani v osobnom živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: FB/D.T.