Obľúbená česká speváčka si získala srdcia fanúšikov nielen svojím spevom, ale aj statočným bojom s rakovinovým ochorením. Po ťažkom období má však konečne dôvod na obrovskú radosť. Blondínka totiž síce predčasne, ale v zdraví priviedla na svet svoju milovanú dcérku.

Markéta Konvičková má len 26 rokov, no v živote si už musela prejsť i veľmi náročným obdobím. Speváčka, ktorá sa v roku 2009 preslávila aj účinkovaním v súťaži SuperStar, minulý rok fanúšikom priznala, že jej lekári diagnostikovali rakovinu vaječníkov. Blodnínka prišla o svoje vlasy a istý čas nosila parochňu, no napokon sa z ochorenia zotavila.

Krátko na to ale zažila najkrajší pocit, keď svojmu snúbencovi Renému Kubošovi oznámila, že budú mať bábätko. Markétino bruško sa utešene zväčšovalo, no hoci mala mať termín až o čosi neskôr, dievčatko sa vypýtalo na svet predčasne. Speváčka aj malá Amálka sú ale, našťastie v poriadku.

Amália. Poklad v náručí. Vitaj slniečko. Už teraz má naša dcéra svoju hlavu, proste už chcela byť s nami! Najkrajší moment uvidieť ťa a pritúliť si ťa k sebe! Kubo, milujem ťa! P.S. Veľmi ďakujeme celému tímu Fakultnej nemocnice Ostrava, hneď by som išla rodiť znova! Boli úplne skvelí,” teší sa čerstvá mamička. Teraz bude môcť kočíkovať spolu so svojou dobrou kamarátkou Monikou Bagárovou. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/marketakonvickova