Česká legendárna speváčka Marta Kubišová (76) je momentálne v nemocnici v Prahe. Na lôžku skončila potom, čo sa do ordinácie doslova dopotácala celá od krvi. Kubišová za všetko viní svoje smutné tajomstvo, ktoré ju trápi už mesiace.

Známa česká speváčka Marta Kubišová, ktorá sa preslávila revolučným hitom “Modlitba pro Martu”, prežíva náročné obdobie. Podľa informácii českého denníka Blesk skončila v pražskej Nemocnici na Homolce. Do ordinácie pritom ledva dorazila a bola samá krv a modrina.

O incidente prehovorila samotná speváčka, ktorá pred tromi rokmi prekonala infarkt: “Bolo mi už tak zle, že som dostala strach. Nezdravo sa potím na hlave a stále padám. Vyzerám ako týraná žena, čo videl aj pán profesor, keď som prišla. Urobili mi celkové vyšetrenie a na deň ma hospitalizovali,” prezradila Marta, ktorej lekári vymenili lieky na srdce, po ktorých sa už cíti oveľa lepšie.

Za svoj neblahý aktuálny zdravotný stav ale viní Kubišová stres, ktorý prežíva už niekoľko mesiacov. V novembri 2018 totiž zomrel v Kanade jej brat Jan a speváčka dodnes nevie, čo je s jeho telom: “Je to už osem mesiacov a ja neviem, čo urobili s jeho popolom a či vôbec bol spopolnený a neučia sa na ňom medici. Je to zúfalá situácia, na ktorú sa snažím silou vôle nemyslieť. Zdá sa ale, že tento stres je príčinou všetkých mojich potiaží,” sťažuje si. Prajeme speváčke skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Marta Kubišová