Česká speváčka skolabovala v priebehu svojho vlastného koncertu. Média sa zaujímali o jej zdravotný stav, no jedna z televízií sa rozhodla, že divákom a čitateľom predostrie svoj koniec príbehu.

Věra Špinárová (65) sa po dvoch zástavách srdca dostala do pražskej nemocnice, kde bojuje o život. Speváčka je v týchto chvíľach v bezvedomí a rodina netrpezlivo dúfa, že sa čoskoro preberie.

Čo je však zarážajúce, je správanie českej televízie, konkrétne Moravskosliezkej regionálnej televízie, ktorá oznámila smutnú no nepravdivú informáciu. “SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrela speváčka Věra Špinarová!” takto znela informácia uvedená vo vysielaní, ale aj na internetových stránkach.

Speváčkin syn Adam ostal v šoku. Jeho informácie od lekárov boli absolútne iné. ​“To snáď nie je možné! Hovoril som v tom čase s lekárkou, mamička bola nažive. Bola v bezvedomí, ale bojovala. Zvažujem, že podám žalobu,” uviedol zúfalý syn, ktorý je na televíziu poriadne nahnevaný. Reakcia Adama zrejme vystrašila uvedenú televíziu, ktorá okamžite odstránila všetky chybné informácie. „Ide o veľmi citlivú záležitosť, sme si toho vedomí a úprimne sa týmto všetkým ospravedlňujeme za dezinformáciu,” takto zareagovala televízia, ktorá sa obáva právnych krokov proti nej.

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: depositphotos.com, facebook.com