Známa česká astrologička Karmen sa pozrela bližšie na budúcnosť snúbencov Jasminy a Rytmusa. Z jej slov sa ale dá vytušiť, že dvojica to spolu vôbec nebude mať na ružiach ustlané.

Rytmus (41) a Jasmina (29) patria v slovenskom šoubiznise medzi dvojice, ktoré si svoju lásku nenechávajú len pre seba a pravidelne sa ňou pochvália aj na sociálnych sieťach. Zaľúbenci sa len nedávno zasnúbili a spoločne si zariaďujú aj svoju lukratívnu nehnuteľnosť na západe Slovenska.

Raperovi sa ale zrejme nebudú páčiť slová, ktoré vyriekla známa česká astrologička Karmen. Tá si totiž pre český portál Extra posvietila na jeho vzťah s Jasminou a svoje povedala aj k jeho bývalke Dare Rolins.

Veštba budúcnosti z úst jasnovidky neznela vôbec ružovo, no najprv si Karmen zobrala na mušku Rytmusov vzťah so speváčkou: „Patrik a Dara sú ľudia, ktorí majú veľmi dobrú komunikáciu. To je záchytný bod, kde sa spolu mohli doplniť a bola tu výborná energetická úroveň. Problém vidím v tom, že Dara ho skôr vychovávala, pozerala naňho matersky, ako matka na dieťa, to tým mužom nerobí dobre,“ prezrádza dôvod, ktorý mohol podľa nej prispieť k rozchodu. Karmen totiž zdôraznila, že práve materský prístup mal za následok vzťahovú nevyrovnanosť a neuznávanie muža ako silného článku. V súčasnosti samotná Dara priznala, že aktuálny vzťah s Patrikom na tom nie je príliš dobre.

Dara mala mať podľa veštice príliš materinský prístup

Rytmusove postavenie sa ale podľa nej otočilo o 180 stupňov práve pri Jasmine, ktorá aktuálne získala prvenstvo v niečom, o čom snívajú mnohí umelci: „Patrik trošku vo vzťahu otočil pozíciu, on má úplnú nadvládu nad Jasminou. Teoreticky by to mohlo nejakú dobu fungovať, ona je ale veľmi citlivá žena, až precitlivená, potrebuje to krásno. No má sklony ku stavom úzkosti, depresiám, kvôli svojej precitlivenosti. Tu navyše nie je úplne dobrá komunikačná úroveň,“ prezrádza krutú predpoveď.

Na záver nedáva dvojici príliš veľkú šancu na dlhodobú partnerskú harmóniu: „Nie som si istá, či ide zapracovať na tomto vzťahu tak, aby bol skutočne harmonický dlhodobo,“ šokuje. Dá sa však očakávať, že raper si z jej slov príliš ťažkú hlavu robiť nebude, keďže mu práve vzťah s temperamentnou Bosniankou prináša maximálne uspokojenie.

Astrologička si myslí, že Rytmus má nad Jasminou nadvládu

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram, TV Markíza, Facebook