Je tomu len zopár dní, čo Českú i Slovenskú republiku šokovala ohavná vražda 9-ročného chlapčeka, ktorého zo sveta zniesla vlastná matka. Podľa dostupných informácii mala 37-ročná žena napadnúť syna nožom, pričom dieťa nemalo po jej zásahu žiadnu šancu na prežitie.

Uplynulý pondelok večer zasahovali pražské záchranné zložky pri otrasnom prípade, kedy 37-ročná žena zabila svojho vlastného syna. Ako uvádzajú najnovšie informácie, chlapec (†9) mal skonať potom, ako ho nožom zasiahla priamo do srdca. „Policajti našli zraneného deväťročného chlapca, u ktorého zahájili resuscitáciu, v ktorej následne pokračovali záchranári. Táto resuscitácia, bohužiaľ, nebola úspešná,“ uviedol policajný hovorca Jan Daněk.

Žena, ktorá bola v čase úmrtia dieťaťa v byte, mala byť podľa svedkov celá od krvi, pričom sa mala ešte pred zadržaním políciou taktiež pokúsiť o samovraždu. S vážnymi zraneniami je momentálne zadržiavaná v nemocnici, pričom susedia o nej príliš veľa informácii nemajú. „Bývala tu veľmi krátko. Vlastne ju tu nikto poriadne nepoznal. Z bytu odviezli aj psa. Len sme ju vídali, že chodí psíka venčiť. Keď nás kontaktovala polícia, bol to šok,“ povedala k prípadu jedna zo susediek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz, Nova