Pred pár dňami zaskočila Česko i Slovensko správa o náhlom úmrtí 57-ročného speváka Pavla Nováka, ktorý pravidelne vystupoval aj v TV Šlágr. Po muzikantovi pátrala tri dni polícia, no napokon sa jej podarilo nájsť Pavlovo telo už bez známok života.

Pavel Novák mal len 57 rokov a sršal optimizmom i hudobnými nápadmi. Napriek tomu začiatkom septembra prišla smutná správa, keď polícia po troch dňoch pátrania objavila jeho nehybné telo. Spevák za sebou zanechal milovanú manželku, dcéru, ktorá sa tiež venuje spevu a syna, ktorý hrá ako futbalový reprezentant za Turecko.

O jeho posledných dňoch prehovoril zronený kamarát a spevák Petr Šiška, ktorý sa s nebohým poznal od 18-tich rokov. „Naposledy sme sa videli necelý týždeň pre tým, než sa to stalo. Mali sme koncert na Slovensku. Išli sme Pavlovým autom, odšoféroval to celé. Dali sme si u nás obed, bol vo výbornej nálade,“ opisuje pre CNN Prima.

O to viac ostal tragédiou zaskočený a nechápe, čo sa mohlo stať: „Počul som, že ho našli v aute neďaleko Pelhřimova a jednalo sa o epileptický záchvat. Možno ho zradilo srdiečko… Niekde písali démon alkohol… Liečil sa niekoľkokrát, sám o sebe s úsmevom prehlasoval, že je vyliečený abstinent,“ spomína. Na záver dodáva, že Pavel bol veľmi talentovaný a pracovitý, pričom hýril kreativitou a organizoval taktiež charitatívne akcie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cnn.iprima.cz │ Foto: FB/Televize Přerov, YT/tv kasino