Fanúšikov českých hitov televízie Šláger zarmútila najnovšia smutná správa. Vo veku 99 rokov odišiel na večný odpočinok obľúbený spevák a hudobník, ktorý má na konte veľké množstvo piesní. Správu potvrdila na sociálnej sieti samotná televízia Šláger.

Vo veku 99 rokov zomrel obľúbený český spevák a hudobník Jan Komenda. Dlhoročná hviezda a tvár televízie Šláger má na konte množstvo hitov. V minulosti spolu s Karlom Císařom založili duo Voraři, kde pôsobili celých 40 rokov. V posledných rokoch však vystupovali na verejnosti skôr výnimočne.

Smutnú správu potvrdila na sociálnej sieti samotná televízia: “Priatelia, s veľkým zármutkom v srdci vám musíme oznámiť, že nás dnes opustila ďalšia osobnosť – legenda našej televízie, milovaný kamarát, skvelý muzikant a náš Šláger dedko Jan Komenda. Vyslovujeme úprimnú sústrasť celej jeho rodine. Janko, ďakujeme Ti, nikdy nezabudneme.” Spomienku mu venoval na svojom profile aj Petr Šiška: “Bolo mi cťou sa s Tebou kamarátiť a dať si panáka slivovice,” odkázal. Nedávno prišiel o slávneho otca aj známy český herec a spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Šláger Originál, YT/ŠlágrTube