Zrodila sa hviezda! Aj tak by sa dalo opísať vystúpenie skromnej východniarky Diany Kovaľovej, ktorá však celý život prežila v španielskej Malage. Aj napriek tomu ostáva hrdou Slovenkou, pričom porota šou Česko Slovensko hľadá Superstar by ju najradšej videla priamo vo finále!

Druhá epizóda talentovej šou Superstar priniesla okrem množstva exotických vystúpení i skutočné talenty, medzi ktorými vynikala predovšetkým Diana Kovaľová zo Sniny. 15-ročná speváčka predstúpila pred porotu so skromným úsmevom na perách, pričom to, čo prišlo už o pár sekúnd, nečakal zrejme nikto. Talentovaná blondínka zaspievala skladbu od Lewisa Capaldiho “Someone You Loved” a svojim fantastickým výkonom odrovnala nielen samotného Paľa Haberu, ale aj televíznych divákov.

Diana, ktorá pochádza z umeleckej rodiny a so svojimi rodičmi žije v španielskej Malage, dostala standing ovation od Moniky Bagarovej, či dokonca objatie od Patricie Pagáčovej. Mužská časť poroty priznala po speve teenagerky zimomriavky či slzy v očiach a jednohlasným áno postúpila do ďalšieho kola. Pred kamery sa dokonca dostala i mama budúcej hviezdy, ktorej tehotná Monika zagratulovala k úžasnej dcére. Ako sa zdá, študentka, ktorá sa aktívne venuje spievaniu približne tri roky a prednedávnom si trúfla i na Vyznanie od Mariky Gombitovej, má pred sebou veľkú kariéru!

Diana v Superstar

Ako 13-ročná zaspievala aj Vyznanie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube