Česko i Slovensko je v šoku: Obľúbená YouTuberka (22) bojuje o život v tureckej nemocnici!

Dátum:

Česká YouTube hviezda, ktorá svojimi videami ovplyvnila množstvo teenageriek, momentálne bojuje o svoj život v tureckej nemocnici. 22-ročná Kristýna Třešňáková sa totiž stala obeťou nešťastia, kedy ju zachytil otvorený plameň priamo pri príprave večere vo vychytenej reštaurácii.

Ohňová šou v istambulskej reštaurácii sa stala takmer osudnou pre „Týnuš Třešničkovú“ a jej priateľa Viktora Hajíčka. Dvojica si vyšla za gastronomickým zážitkom do reštaurácie slávneho kuchára Nusreta Gökceho prezývaného Salt Bae, kde sa však stalo obrovské nešťastie. Počas prípravy večere ich zasiahol obrovský plameň, pričom zranení boli i ďalší turisti, ktorí behom sekundy utrpeli rozsiahle popáleniny.

Najhoršie na tom má byť práve česká YouTuberka, ktorá bola okamžite prevezená do tureckej a neskôr americkej nemocnive v Istambule. „Stalo sa to minulú noc. Hneď po incidente sme boli prevezení do nemocnice. Mám popáleniny, ale moja priateľka Kristýna Třešňáková je v omnoho horšom stave ako ja. Ten večer, to bola nočná more a stále sa to deje,“ uviedol pre miestne noviny Birgun Hajíček.

Partner mladej ženy mal utrpieť popáleniny v oblasti tváre a tela, pričom Kristýna bola zasiahnutá po celom tele. Podľa svedkov nehody sa mali žene zapáliť šaty, ktoré sa snažila uhasiť svojpomocne, pričom oheň sa jej po tele neustále rozširoval. Kuchár Nusret Gökce je známy po celom svete, pričom varil pre Leonarda DiCapria, rôznych prezidentov, Davida Beckhama či iné svetové celebrity.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...