Jedna z najváženejších hereckých hviezd českej i slovenskej umeleckej scény má vážne zdravotné problémy. Jiřina Bohdalová má byť už piaty deň hospitalizovaná v nemocnici, čo vydesilo nielen jej rodinu, ale aj tisíce verných fanúšikov.

Je tomu len zopár týždňov, čo sa umelkyňa Jiřina Bohdalová (88) postavila v Katedrále sv. Víta pred trúchliacu rodinu, blízkych a fanúšikov Karla Gotta. Citlivým prejavom, ktorým dojala celé Česko i Slovensko k slzám, tu odprevadila na poslednú cestu svojho blízkeho priateľa. Následne sa herečka objavila v jojkárskej talentovej súťaži, kde plnohodnotne zastúpila porotkyňu Dianu Mórovú a získala si mimoriadnu priazeň širokého publika.

Ako však uvádza portál Blesk.cz, od nedeľného večera je ikona domácej kinematografie hospitalizovaná v pražskej nemocnici Na Homolce, v dôsledku čoho vynechala aj galavečer futbalovej Amfory. 88-ročnú Bohdalovú majú trápiť výrazné problémy so žalúdkom, avšak do nedele, kedy má naplánované ďalšie predstavenie v divadle Na Jezerce, by mala byť podľa predbežných správ prepustená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Blesk.cz | Foto: YouTube/Televízia TA3