Česko je momentálne v šoku po zarmucujúcej správe zo sveta športu. Začiatkom októbra prišiel o život len 21-ročný bežec, ktorý mal byť zrazený vlakom. Ešte šokujúcejšie sú slová polície, ktorá hovorí o samovražde!

Česko je otrasené po zarmucujúcej novine zo sveta športu. O život prišiel len 21-ročný bežec Antonín S., ktorý patril k zanieteným skyrunnerom (extrémny horský beh, pri ktorom sa prekonáva vysoká nadmorská výška). Prvého októbra ho mal podľa informácií českého Blesku vo Všenoroch pri Prahe zraziť vlak, ktorý jazdí pravidelne z Prahy do Mníchova. Tondo, ako ho športoví kolegovia volali, utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom.

Policajná hovorkyňa Jana Dětská uviedla ešte šokujúcejšie slová, ktoré naznačujú, že v prípade mladíka nemuselo ísť o nehodu: “Pravdepodobne ide o samovraždu muža, ktorý skočil pod prechádzajúci vlak.” Táto verzia sa však nepozdáva jeho kamarátom, ktorí si športovcove siahnutie na život nedokážu rozumne vysvetliť.

Niektorí sa domnievajú, že mohlo ísť naozaj o nehodu a uvažujú, či vôbec prichádzajúci vlak mohol počuť: “Nebol behať so slúchatkami?” pýta sa jeden. Mnohí ale najmä nemôžu tragickému koncu mladého života uveriť: “Veď si bol ešte minulý víkend na pretekoch.” Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Antonín S., Atletika SC Radotín