To, čo sa v posledných dňoch deje v Českej republike je priam neuveriteľné. Na juhu krajiny našli ďalší zavraždený manželský pár. Polícia vyzýva ľudí, aby pri objasňovaní činu spolupracovali a pomohli tak vraha čo najskôr dolapiť. 

Českom otriasa ďalšia vražda manželov, ktorých mŕtve telá našiel v pondelok ich syn v obytnom prívese v katastri obce Doběšice v časti Pazderna. Jasné pri tom nie je, kedy sa presne vražda stala, pokojne k nej mohlo dôjsť už v nedeľu. Polícia momentálne prípad vyšetruje a hľadá svedkov, ktorí by mohli priniesť do prípadu viacej informácií.

Neznámy útočník zabil manželov bodnorezným nástrojom, pričom motív činu známy nie je. Manželia vraj bývali na úplne inom mieste, no v obytnom prívese sa často zdržiavali. Polícia vyzýva verejnosť, aby prípadné informácie ihneď oznámila a pomohla tak pri vyšetrovaní. Vraha by vraj mohli prezradiť aj štekajúce psy, ktoré sa okolo prívesu pohybovali.

Na juhu Čiech tak ide už o piatu vraždu v rozmedzí niekoľkých dní, čím je Česko šokované. Polícia sa všetkým prípadom podrobne venuje a snaží sa zistiť možné prepojenie.

Zdroj: novinky.cz | Foto: Ilustračné/freepik