Je tomu takmer rok, čo Česko a Slovensko spoznalo svoju v poradí už piatu Superstar. Po Martinovi Chodúrovi, Lukášovi Adamcovi, Sabine Křovákovej a Emme Drobnej si výhru vybojovala favoritka súťaže Tereza Mašková, ktorá iba pred pár hodinami zmenila imidž.

23-ročná speváčka Tereza Mašková sa stala hneď po vystúpení na úvodných castingoch absolútnou favoritkou šou, pričom diváci si ju zapamätali práve vďaka výrazným ružovým vlasom. Počas súťaže sa skromná Češka prebojovala až do ženského finále, kde porazila súperky Elišku Ruskovú a Slovenku Karmen Pal-Baláž.

Sympatická Tereza sa v minulosti objavila aj v šou Česko Slovensko má talent, kde si už ako dieťa zlízla mimoriadnu vlnu kritiky za svoju postavu. Po ukončení Superstar, kde zaspievala aj jednu z najväčších slovenských skladieb “Vyznanie“, vydala svoj doposiaľ jediný singel “New Me”, ktorý sa stretol s mimoriadne pozitívnymi reakciami.

Speváčka, pre ktorú boli celú aktuálnu kariéru charakteristické dlhé ružové vlasy, sa iba pred pár hodinami pochválila novým imidžom, keď si svoju korunu krásy nechala ostrihať absolútne nakrátko. Čo hovoríte na nový zostrih Superstar Terezy?

Tereza Mašková kedysi…

… a dnes

Zdroj: Instagram/ terezaa.maskova