V polovici marca šokovala verejnosť nečakaná informácia o ukončení vzťahu českej herečky Veroniky Žilkovej a veľvyslanca Martina Stropnického. Dvojica tvorila jeden z najstabilnejších párov domáceho šoubiznisu, pričom správu o rozchode mala 60-ročná blondínka obdržať mailom!

„Dostala som mail, že ma už nemiluje a jeho prípadný nový vzťah je toho len dôsledkom a že sa ospravedlňuje,“ uviedla pred pár mesiacmi pre médiá šokovaná herečka Veronika Žilková, ktorú mal manžel podvádzať s konzulárnou asistentkou. S odstupom času sa však česká umelkyňa zo šoku otriasla, kým na bývalého partnera už podľa všetkého zabudla. 

Po jej boku sa totiž začal objavovať hudobník Josef Holomáč (62) zo skupiny Argema, ktorý má byť jej novým partnerom. „Prajem aj vám, ktorí ste slobodní, aby ste tiež niekoho stretli,“ napísala Veronika k prvému záberu s novou láskou. „Je skvelé, keď vás život zoznámi s niekým, kto je rovnako starý, kto má veľa podobných zážitkov, pozná rovnaké filmy… Dá sa začínať znova,“ potvrdila vzťah pre český Blesk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika s expartnerom Martinom Stropnickým

Zdroj | Foto: Blesk.cz, IG/veronikazilkovastropnicka