Šoubiz Český film v ŠOKU: Záhadná smrť krásnej herečky!

Český film v ŠOKU: Záhadná smrť krásnej herečky!

Českí herci ostali v šoku po tom, ako sa k nim doniesla veľmi smutná správa. Len 49-ročná krásna herečka, ktorá mala pred sebou ešte veľký kus života, odišla náhle na druhý svet. O príčinách smrti sa nateraz zatiaľ len špekuluje.

Český film sa spamätáva z ďalšej nečakanej smrti. O život prišla len 49-ročná Ulrike Kotajná, ktorá náhle odišla krátko po smrti ďalšej herečky Daniely Hrhutovej. Krásna umelkyňa mala podľa informácií českého Blesku poslednýkrát vydýchnuť v noci zo soboty na nedeľu.

Smutné správy priniesol ako prvý na sociálnej sieti herec a dabér Filip Čáp: „Zbohom..a zostanú spomienky a fotografie a zostane cit. Ulrike Kotajná navždy odišla 8.11.2020,“ trúchlil. S Ulrikou bol spolu s ďalšími spolužiakom na konzervatóriu. Zmieriť sa s nečakanou smrťou mladej ženy nedokáže ani Bára Kodetová: „Spolužiačka z konzervatória Ulrike Kotajná 8.11. odišla. Ako prvá z nás…R.I.P.,“ napísala.

O presnej príčine smrti sa zatiaľ nevie, no pošuškáva sa, že údajným dôvodom mohla byť zástava srdca. Kráska so svetlými vlasmi sa preslávila účinkovaním vo filme O život v roku 2006 či v komédii Slečna Guru z roku 1990. V roku 1989 zažiarila v úlohe zvodnej sestričky Vendulky vo filme Spievajme pieseň dohola. Úprimnú sústrasť pozostalým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Extra.cz

Exit mobile version