Český šoubiznis zasiahla ďalšia smutná správa. Vo veku 58 rokov, len pár dní po narodeninách, zomrel na Covid známy herec. Smutné slová prezradila jeho prvá manželka, ktorá je taktiež herečka. Poslednýkrát mal vydýchnuť u seba doma ešte 11. decembra.

Vo veku 58 rokov len pár dní po svojich narodeninách zomrel Rafael Pražák. Herec podľahol Covidu a smutnú správu potvrdila pre český Blesk jeho prvá manželka, a tiež herečka Dana Bartůňková.

Pražák si zahral v seriáloch První republika, Modrý kód či v komédií Jak ukrást Dagmaru.  Chorobe podľahol 11. decembra u seba doma: “Raf zomrel doma vo svojej posteli, volala mi jeho súčasná manželka Pavla,” uviedla Dana.

Herec bol dvakrát očkovaný, no napriek tomu Covid dostal. Do nemocnice ale údajne odmietol ísť aj napriek problémom s dýchaním. “Vydesil ho pohľad na fotky kolegu Miroslava Etzlera napojeného na prístroje. Necítil sa ale dobre, šiel si vraj ľahnúť a 11. decembra o 11. hodine zomrel,” dodala so slovami, že po spopolnení usporiadajú kar pre priateľov, kde si na Rafaela zaspomínajú. Pred pár dňami zomrel aj zakladajúci člen kapely Olympic.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: FB/Blesk.cz