Patrí k najuznávanejším umelcom ako na Slovensku tak aj v Česku. Desiatky rokov sme ho mohli sledovať v seriáloch, filmoch či v divadelných predstaveniach. V tomto období sa však musí sústrediť na svoje zdravie, ktoré je veľmi krehké. Svoje absencie v práci konečne vysvetlil úprimným vyjadrením.

Václav Postránecký (74) sa preslávil vďaka filmu S tebou mě baví svět, kde hral jednu z hlavných postáv. Diváci ho však mohli vidieť v mnohých úspešných projektoch. Aj v pokročilom veku je neustále zaneprázdnený, keďže nakrúca reláciu Receptář Prima nápadů a taktiež nový seriál.

Všetky jeho pracovné aktivity však museli ísť v polovici mája bokom, keď musel podstúpiť operáciu brucha. Média mu nedali dýchať a tak sa rozhodol urobiť verejné vyhlásenie. ,,Prežívam zásadnú etapu, keď sa snažím vrátiť svoje telo za pomoci tímu lekárov do bežnej kondície. Je to ale len na mne, aby som sa k celej veci postavil statočne a čelil tomu bez strachu, najlepšie ako dokážem,“ uviedol herec pre iprima.cz.

Nakoniec sa Václav priznal, že bojuje s vážnou chorobou, ktorú však považuje za novú výzvu. Je totiž odhodlaný vrátiť sa späť do práce a venovať sa tomu, čo ho v živote napĺňa. ,,Nechcem sa skrývať ani sa strániť verejného záujmu, ale verím, že pochopíte, že chcem nové sily naberať hlavne v súkromí a so svojimi najbližšími. V niektorých situáciách sú ďalšie slová zbytočné a rozoberanie detailov nežiadúce. Ďakujem za pochopenie a teším sa na skoré stretnutie,“ dodal na záver Postránecký.

Václav Postránecký vo filme S tebou mě baví svět

Zdroj: iprima.cz  |  Foto: Facebook