Obľúbený český herec sa stal pred pár dňami prvýkrát otcom. Jeho manželka Radana mu porodila krásneho synčeka, pričom sa obaja tešia výbornému zdraviu. Mnohých však prekvapilo, ba priam až pobavilo meno, ktoré vybrali pre svoje prvé dieťatko. Je totiž viac ako nevšedné!

Český herec Vojta Kotek sa v posledný júnový deň oženil s Radanou, ktorej sa spod bielych šiat črtalo krásne tehotenské bruško. Dvojica poňala svadbu vtipne, keďže ich oddával muž prezlečený za Vinnetoua. Zdá sa, že zmysel pre humor ich neopustil ani pri výbere mena pre synčeka.

Hviezda legendárnej komédie Snowborďáci totiž zverejnila záber bábätka, a zároveň prezradila aj mená, ktoré novopečení rodičia vybrali. ,,Hubert I. Šman Kotek. Je tu s nami! Vitaj, synček! Milujeme ťa!“ napísal 34-ročný umelec. Mnohí sa na adresu novorodeniatka pobavili, keďže časť jeho mena sa výrazne podobá na obľúbené české slovo “šmankote“, ktorým vyjadrujú údiv či prekvapenie. Taktiež je u našich susedov populárna rozprávka s názvom “Šmankote, babičko, čaruj!“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/vojtakotekoff  |  Foto: IG/vojtakotekoff, CNN Prima News, Pixabay