Nečakaná udalosť, ktorá mohla pokojne skončiť tragédiou! Český herec a moderátor práve šoféroval, keď sa mu priťažilo. Situácia bola mimoriadne vážna, pričom bolo rozhodujúce, že sa práve nachádzal vo svojom aute s manželkou.

Jan Rosák je v Česku známym hercom, ktorý účinkuje v seriáli Modrý kód a v minulosti hviezdil v seriáli Horákovi. U slovenských divákov sa dostal do povedomia vďaka televíznym reláciám Videostop či Riskuj, ktoré moderoval na prelome tisícročí. Aj napriek tomu, že ide o 72-ročného muža, jeho program je stále nesmierne nabitý.

Potvrdzuje to aj udalosť spred pár dní, kedy sa otec modelky Zuzany Rosákovej nachádzal za volantom, keď pocítil bolesť na hrudníku. ,,Postihla ma srdcová príhoda. Práve som šoféroval auto a odrazu sa mi zatmelo pred očami,“ povedal Jan pre český portál Blesk.cz.

V krízovej situácií sa v aute nachádzala i hercova manželka Jiřina, ktorá ho okamžite nahradila za volantom a odviezla do najbližšej nemocnice. Rosák dostal od lekárov jasný príkaz zvoľniť pracovné tempo a relaxovať. Práve tieto rady sa však moderátorovi veľmi ťažko počúvali. Rozhodol sa ale dať na odporúčania odborníkov a zrušil skúšky muzikálu Zasněžená romance, ktorý by mal mať premiéru už budúci mesiac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jan s manželkou Jiřinou

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: Facebook/Obchodní centrum Novodvorská Plaza, Jiří Švarc, Jan Rosák