Český herec si v posledných rokoch veľmi dobre uvedomoval, že jeho nadváha mu značne komplikuje život, nehovoriac o zdravotných problémoch. Pandémiu koronavírusu tak využil na zmenu životného štýlu, pričom neraz musel zaťať zuby a pokračovať. Dobre spravil, keďže dnes sa môže pochváliť novou postavou.

Český herec Martin Zounar sa niekoľkokrát snažil schudnúť rôznymi diétami, no čoskoro sa objavil jojo efekt a ešte aj pár kíl navyše. Tentokrát sa zveril do rúk lekára a známeho trénera Jakuba Prchala. Poctivo na sebe pracuje už sedem mesiacov, vďaka čomu sa môže pochváliť úžasnými výsledkami.

53-ročný umelec si počas tejto cesty uvedomil aj niečo veľmi dôležité. ,,Popri kvalitnejšom spánku, fyzičky a nejakých tých svalov mám pre vás ďalší poznatok z mojej cesty, ktorý podľa mňa rovnako stojí za to. Keď sa spevní telo, spevní sa aj myseľ. Ako by som vám to popísal. Ja som už bol kvôli svojej obezite taký celý ,,zhnitý“, nič ma nebavilo, nič sa mi nechcelo robiť,“ prezradil milovník psov na sociálnej sieti. Podľa jeho slov schudol okolo 10 kíl, no vizuálne pôsobí jeho premena omnoho výraznejšie.

Premena českého herca

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/martin_zounar_official  |  Foto: YT/Televízia JOJ, Show Jana Krause, IG/martin_zounar_official