Šport Český hokejový svet v smútku: Záhadná SMRŤ známeho športovca (†43)!

Český hokejový svet v smútku: Záhadná SMRŤ známeho športovca (†43)!

Český hokejový svet sa musí zmieriť s nečakanou smutnou správou. Vo veku len 43 rokov odišiel do športového neba niekdajší obranca, ktorý naštartoval svoju kariéru počas 90-tych rokov. Príčina jeho smrti zatiaľ nie je známa.

Český šport šokovala nečakaná informácia o smrti bývalého hokejistu Michala Šafaříka. Len 43-ročný športovec podľa portálu HC Vsetín odišiel do športového neba 19. novembra. Presná príčina jeho náhleho odchodu nateraz nie je známa.

Hokejista sa narodil v českom Vsetíne, kde s hokejom aj začal. Jeho naplno rozbehnutá kariéra vrcholila v sezóne 2001/2002 v extraligovom ročníku, kedy bol nasadený až v 37 zápasoch. Počas športového života si obliekol dresy Zlína, Olomouca, Brna, Chrudimu aj Plzne.

Chvíľu pôsobil i v slovenskom Slovane Bratislava, kedy sa mu podarilo získať majstrovský titul. Svoju kariéru ukončil v klube v Uherskom Hradišti. Hokejistovi vyjadril úprimnú sústrasť jeho rodný klub VHK ROBE Vsetín: „Klub VHK ROBE Vsetín vyjadruje najhlbšiu sústrasť rodine Michala Šafaříka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hc-vsetin.cz │ Foto: Facebook/VHK ROBE Vsetín

Exit mobile version