Český moderátor a herec, ktorému chýba pár rokov do šesťdesiatky, sa rozhodol nedať sa zaočkovať. Teraz ale priznal, že tento krok ľutuje. Skončil totiž s Covidom v nemocnici, kde musí mať na tvári kyslíkovú masku. Pred fanúšikov prišiel s trpkým priznaním.

Český moderátor a herec Miroslav Etzler má 56 rokov a rozhodol sa, že sa nenechá očkovať. Teraz sa ale nakazil Covidom a dokonca skončil v nemocnici s kyslíkovou maskou na tvári. „Moji vzácni a blízki. Asi ste si všimli, že som sa dlho neprezentoval. Dôvod bol jednoduchý. Dostal som silný covidový atak spojený s obojstranným zápalom pľúc. Som na kyslíku a ďalší vývoj skôr tuším, ako viem,“ prihovoril sa fanúšikom na Instagrame.

Napokon vyzval ľudí, aby neurobili tú istú chybu: „A áno, nebol som očkovaný. Vďaka obrovskej láskavosti a profesionalite COVID oddelenia nemocnice Česká Lípa pod vedením pána primára Jana Nováka a jeho geniálneho tímu ma aj tak berú ako človeka! Nenechať sa očkovať bola obrovská chyba! Prosím, pokiaľ môžete, urobte to!“ odkázal na záver. V nemocnici skončila aj Dorota Nvotová s pľúcnou embóliou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/mireketzler, YT/Denník N