Krimi Český politik nezvládol obvinenia: Niekoľkokrát sa bodol do brucha!

Český politik nezvládol obvinenia: Niekoľkokrát sa bodol do brucha!

Je to iba pár dní, čo českou politickou scénou otriasla šokujúca správa o hospitalizácii mladého politika. Najnovšie informácie hovoria o jeho nalomenej psychike, v dôsledku čoho sa pokúsil o samovraždu. Jeho čin mnohých zaskočil, aj keď si momentálne prechádzal ťažkým obdobím.

Český politik Dominik Feri sa dostal do politiky v roku 2017, pričom mal iba 21 rokov. Počas pandémie sa stal mimoriadne obľúbeným, keďže sa snažil občanom neustále vysvetľovať protipandemické opatrenia. Následne sa dostal do parlamentu za stranu TOP 09.

Po raketovom úspechu však prišiel strmý pád, keď sa začali objavovať informácie o jeho nevhodnom správaní sa k mladým študentkám. Dokonca momentálne čelí obvineniam zo se*uálneho zneužívania niekoľkých žien. Medializácia jeho prešľapov ho donútila vzdať sa postu poslanca, a taktiež odišiel zo svojej politickej strany.

25-ročný exposlanec v posledných mesiacoch žil z úspor, no je viac ako zrejmé, že jeho psychický stav sa rapídne zhoršil. Intenzívne pracoval na očistení svojho mena, no nemal úspech. 28. mája sa napokon pokúsil o samovraždu, pričom sa niekoľkokrát bodol nožom do brucha. Feri bol prevezený do pražskej Fakultnej nemocnice Kráľovské Vinohrady, kde urgentne podstúpil operáciu. Momentálne má byť mimo ohrozenia života.

Súdny znalec Karel Humhal sa domnieva, že forma samovraždy, akú zvolil mladík, je mimoriadne nezvyčajná. V Čechách majú byť najčastejšie pokusy o ukončenie života prostredníctvom liekov či skokom pod vlak. Podľa jeho slov ide o silnú agresiu voči sebe. ,,Je to niečo medzi sebapoškodzovaním a samovraždou,“ vysvetlil pre blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/ZZS PK, YT/Real Talk

Exit mobile version