Český režisér Daniel Špinar už pred niekoľkými mesiacmi šokoval informáciou, že začína s procesom zmeny pohlavia. Dnes si už hovorí Daniela. Na sociálnej sieti pridáva svoje zábery s líčením, výraznými náušnicami a doplnkami. Najnovšie sa pochválila svojimi prsiami.

Daniela Špinar šokovala Česko svojím priznaním, že sa cíti byť ženou a prechádza postupným procesom premeny pohlavia. Režisérka už nejaké obdobie prezentuje na sociálnej sieti fotografie, na ktorých sa skrášľuje pomocou líčidiel či výrazných náušníc.

Trvalo dlho, než som k tomu prišiel a priznal si to. Čaká ma zložité obdobie, ale konečne sa cítim správne a celý môj život do seba zapadol,” uviedla pred časom. Daniela počíta aj s tým, že sa môže stať terčom predsudkov či nenávisti, no aj tak je odhodlaná svoj proces doviesť do úspešného konca.

Dôkazom je aj najnovšia fotografia, ktorou sa pochválila svojim fanúšikom. Režisérka má totiž prsia ako skutočná žena a ukázala ich v plnej kráse, foto >>> TU <<<. K záberu napísala aj veľavravné slová v angličtine „growth and pain“, čo v preklade znamená „rast a bolesť“. Pre režisérku ide zrejme len o jednu z výrazných zmien, ktoré ju ešte čakajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/danielaspinar│ Foto: FB/Daniela Špinar