Známa americká herečka a umelkyňa s čínskymi koreňmi je v šoubiznise stálica, ktorá má v ňom svoje pevné miesto. Nielenže zažíva úspech vo svojej kariére, ale aj v osobnom živote prežíva jedno z najkrajších období v živote každej ženy.

[sociallocker]Lucy Liu si mnohí ľudia pamätajú najmä z filmov ako je “Kill Bill” či “Charlieho anjeli”, v ktorom si zahrala spoločne s Cameron Diaz a Drew Barrymore. V súčasnosti sa z televízií divákom prihovára zo seriálu “Sherlock a Watsonová”. 47-ročná herečka rozhodne ani v pokročilejšom veku nehodlá odísť do hereckého dôchodku, pretože stále má čo svetu ponúknuť.

K úspechom v kariére sa pridružil aj ďalší dôvod na radosť. Lucy sa už vyše roka pýši “statusom matky”. So svojim malým pokladom zažíva veľmi šťastné obdobie, čo na nej vidieť. Možno si kladiete otázku, kedy sympatická herečka stihla byť tehotná. Pravda je však taká, že ani nikdy nebola, pretože nie je schopná vynosiť dieťa. Práve preto siahla po bežnej alternatíve a našla si náhradnú matku. Po deviatich mesiacoch prišiel na svet malý Rockwell Lloyd Liu a už je to vyše roka, čo nadanej Lucy robí radosť!

 

 

 

 

Foto: Instagram
[/sociallocker]