Photo of prostrate crying woman and man

Celým svetom momentálne otriasa vražda mladej Tatiany, ktorá sa bezhlavo zamilovala do svojho priateľa Dmitryho. 36-ročný muž jej sľúbil večnú lásku a novú život hneď potom, ako sa spolu odsťahujú do mesta. Namiesto toho však prišlo kruté vytriezvenie a 27-ročná žena prišla o život tých najohavnejším spôsobom!

Rus Dmitry Zelensky (36) sa stal nekompromisným katom naivne zamilovanej Tatiany Melekhinovej († 27), ktorej sľuboval modré z neba. Miesto toho však tajil dôležitú informáciu, a to že je v skutočnosti manželom inej ženy, ale aj otcom.

Chladnokrvný Rus si dohodol stretnutie so svojou údajnou láskou v meste, po ktorom už mladú ženu nikto nikdy nevidel. Podľa nemenovaného zdroja mal Tatiane oddeliť mäso od kostí, pričom mäso pomlel, spláchol v toalete a kosti hodil rybičkám. Čin 36-ročného muža otriasol aj skúsenými detektívmi, ktorí zostali z prípadu zdrvení.

Ako uvádza denník Daily Mail, otec Tatiany nahlásil, že je nezvestná potom, čo sa mu dlhší čas neozývala. Polícia následne vypočula a zatkla Dmitriho, ktorý sa k činu priznal, a taktiež opísal detaily z odsúdeniahodnej vraždy. K prípadu sa vyjadrila aj oficiálna manželka netvora, ktorá ostala absolútne zdrvená: “Neviem, čo mám na to povedať. Netušila som, že by mohol byť až tak krutý.”

Zdroj: DailyMail.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)