Fenomén živých bábik sa rozšíril predovšetkým za veľkou mlákou, no aj ženy na starom kontinente podľahli tomuto trendu veľmi rýchlo. Bohužiaľ, nie vždy to dopadne dobre a aj nádejná Barbie môže skončiť iba ako paródia na ikonickú postavičku.

Bulharka Andrea Ivanova je známa tým, že má „najväčšie pery na svete“. Tento rok si ich nechala upraviť už po 27-krát. Blondínka má síce len 24 rokov, no jej celoživotným snom je vyzerať ako bábika Barbie. „Moje pery sa mi veľmi páčia a cítim sa oveľa lepšie,“ povedala o nechutne a neprirodzene veľkých ústach. Ivanova tvrdí, že počas puberty bojovala s nízkym sebavedomým a úzke pery jej k tomu vôbec nepomáhali.

,,Toto mi okamžite prinieslo pocit sebaistoty,“ tvrdí pre magazín Jam Press. Okrem toho si nechala zväčšiť prsia, odstrániť dve rebrá a zväčšiť zadok. ,,Čaká ma ešte dlhá cesta ale už teraz viem, že som sa rozhodla správne,“ obhajuje svoje rozhodnutie. Ľudia na sociálnych sieťach sa jej boja a tí, čo ju videli naživo tvrdia, že namiesto príjemných pocitov vyvoláva skôr odpor a strach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto vyzerala pred zákrokmi

Zdroj: ladbible.com, jampress.co.uk | Foto: IG/andrea88476