Fanúšikovia influencerky a podnikateľky Zuzany Strausz Plačkovej už netrpezlivo očakávajú, kedy verejnosti oznámi, že sa stala mamičkou, pričom tá ich informuje predovšetkým o svojich pracovných aktivitách. V uplynulých hodinách však tehuľka trochu zvolnila tempo a priaznivcov vyzvala, aby sa jej opýtali na to, čo ich zaujíma.

Zuzana Plačková je aktuálne v poslednom štádiu tehotenstva a vytúženého syna by mala priviesť na svet doslova v každej chvíli. Úspešná podnikateľka však aj hodiny pred pôrodom rozbieha nové aktivity, pričom fanúšikovia sa jej opýtali, čo najdrahšie si v poslednom období zadovážila.

„Sú dve radosti, ktoré som nechcela nejak dávať na Instagram a chváliť sa. Ale kúpila som luxusný 3-izbový byt v Dubaji. A tú druhú si ešte nechám pre seba, nechcem provokovať,“ uviedla s tým, že obe nehnuteľnosti mieni prenajímať. Budúca mamička zároveň prekvapila otvorenosťou ohľadom luxusných materiálnych vecí, ktoré sú pre ňu doslova charakteristické.

„Aktuálne som tak nastavená, že ma materiálne veci už nerobia šťastnou a dokázala by som sa ich vzdať bez problémov. Po tom, čo sa nám stalo minulý rok, som viac precitla a vážim si úplne iné hodnoty v živote,“ prezradila na margo policajného obvinenia s tým, že najdôležitejšie je pre ňu rodinné šťastie a zdravie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/queen.plackova