Ich láska už nie je viac tajomstvom! Cheryl Cole sa len nedávno rozpadlo manželstvo so Jeanom Bernardom Fernandezom-Versinim, no momentálne je v náručí ďalšieho muža. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby jej nový objav nebol mladý spevák zo skupiny One Direction, Liam Payne. Medzi dvojicou je desaťročný vekový rozdiel a svoju lásku oficiálne potvrdili prostredníctvom instagramu.

[sociallocker]

Kto by to bol povedal. Pred piatimi rokmi sa stretli v súťaži X-Factor, keď sa z Liama rodila nová hviezda One Direction a Cheryl sedela v porotcovskom kresle. Tajne spolu randili už od Decembra minulého roka a správa o ich novom vzťahu zasiahla aj mnohé fanúšičky skupiny. Pred pár dňami vyšiel The Sun so správou, že podobné tetovanie ruží, aké má Cheryl na zadku si dal vytetovať aj Liam na ruku. Fanúšičky speváčku nešetrili a spustili na ňu vlnu kritiky.

Cheryl sa však nedala zastrašiť a na svoj instagram napísala: ”Keď ťa ľudia nenávidia, je to preto, že máš niečo, čo chcú oni.” Dvojica si dokonca užila aj spoločnú dovolenku na Maledivoch, ktorú sa im podarilo udržať úplne v tajnosti. Dnes vo vzťahoch vek nehrá veľkú úlohu a keď sa dvaja vzájomne milujú, nie je čo viac riešiť. Podstatne skúsenejšia Cheryl má za sebou nevydarené manželstvá aj krátkodobé známosti. Uvidíme, ako dopadne jej románik tentokrát a hádam to bude konečne ten pravý.

 Liam a jeho bývalá priateľka Sophia Smith.

Zdroj: thesun.co.uk, theguardian.com     Foto: gettyimages, instagram [/sociallocker]