Farma 11 je už v plnom prúde a snáď najväčší ošiaľ medzi televíznymi divákmi spôsobuje trojuholník Rado Dulin (38), krásna východniarka Mirka Csorbová (19) a západniarka Kristi Dali (32). Práve s tou strávil zasnúbený Popradčan uplynulú noc, pričom pod perinou sa teda diali veci!

Reality šou Farma je okrem tvrdej práce aj rodiskom rôznych medziľudských vzťahov, ktoré neraz prerastú do intímností. I keď sa spočiatku zdalo, že najhorúcejšie chvíle budú prebiehať medzi východniarom Radom a o polovicu mladšou Mirkou, opak je pravdou. Iskry totiž začali nečakane lietať medzi autoritatívnym Popradčanom a západniarkou Kristi, pričom ich zo začiatku spájalo výhradne priateľstvo.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby farmára doma nečakala oddaná snúbenica, ktorá sa musí len bezmocne prizerať na farmárske pletky svojho partnera. Po nočných hrátkach s mladou Mirkou si totiž Rado do chatky farmára týždňa nasťahoval výraznú Kristínu, ktorej telom je súťažiaci celkom očarený. Ako obaja v súkromnom rozhovore priznali, za bránami šou im chýba občasné pritúlenie sa k blízkej osobe.

Kým on sa na statku oddáva náruči iných žien, na pôsobenie jeho partnerky na Farme má jasný názor: „Ja by som moju priateľku nepustil tu, lebo vedel by som, že určite by tu bol nejaký chalan, ktorému prejaví nejaké city, on jej, a keď by sa vypilo, tak…,” povedal otvorene pred televíznou kamerou.

„Ja ruky do ohňa by som za ňu dal, ale nie po mesiaci, po mesiaci a pol,” povedal otvorene farmár, ktorý bez intímnej blízkosti cudzej ženy nevydržal ani jediný týždeň. Nuž, je už len otázne, či Radova partnerka berie ich vzťah stále ako istotu a po romantických zásnubách príde aj svadba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: Instagram/Farma.Markiza, TV Markíza