Zahraničnými médiami sa šíri mimoriadne smutná správa o smrti malého chlapca, ktorý sa v osudnú chvíľu hral s kamarátmi. Nechtiac sa obesil, pričom mu na pomoc pribehol neznámy človek. Aj napriek veľkej snahe zdravotníkov sa dieťa nepodarilo zachrániť!

K tragickej udalosti došlo v obci Rasau v južnom Walese. Lexi Sullivan sa hral s kamarátmi na strome. Počas hry si lano z hojdačky uviazal okolo krku, no v tej chvíli sa pošmykol a spadol. Jeho priatelia zostali v šoku, avšak na pomoc prišiel okoloidúci, ktorý si bol zabehať.

Muž lano ihneď prerezal a zavolal záchranku. Na miesto nehody bol privolaný záchranársky vrtuľník, ktorý 10-ročného chlapca previezol do najbližšej nemocnice. Dieťa bojovalo tri dni, no napokon zomrelo na hypoxicko-ischemické poranenie mozgu v dôsledku obesenia.

Zdrvený otec na sociálnej sieti poďakoval za všetky správy, ktoré jeho rodina v posledných dňoch dostala. ,,Lewi bol úžasný, starostlivý a milujúci syn. Bol snom každého otca a mli sme medzi sebou úžasné puto. Bol som naňho veľmi pyšný,“ napísal, pričom zverejnil niekoľko fotiek so zosnulým synom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: FB/Nigel Sullivan