Len 3-ročný chlapček musel umierať v rozhorúčenom zamknutom aute celé dve hodiny potom, ako ho tam nechal vlastný otec. Po tragédii prišlo smutné odhalenie, ktoré mnohí nečakali.

K veľkej tragédii došlo v americkom Tennessee v Smyrne v piatok poobede. Podľa informácii portálu Fox17 nechal 23-ročný Dylan Levesque svojho trojročného synčeka Daylina v zatvorenom aute najmenej dve hodiny. V poobedňajších hodinách sa pritom ručička teplomera šplhala k 33-om stupňom.

Keď k autu pribehli záchranári, chlapček už nereagoval a priamo na mieste ho museli vyhlásiť za mŕtveho. Po tragédii bol mladý muž zadržaný políciou a obvinený zo zanedbania starostlivosti a z týrania zverenej osoby.

Viac svetla do prípadu ale vnášajú slová suseda a rodiny, ktorí tvrdia, že Dylan nebol na tom psychicky dobre: “Ten chlap nechcel naschvál nechať chlapčeka v aute. Bola to tragédia. Nepamätá si vôbec, že by ho bral, v takom bol stave,” uvádza istý muž. Dylan sa mal dokonca sťažovať na polícii len tri dni pred hrozným incidentom, že počuje brechanie psov a vidí červené bodky laserového ukazovátka, pričom niekoľkokrát navštívil aj psychiatra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: fox17.com │ Foto: YouTube/ JM Modern Jiu Jitsu, Twitter