Malý chlapček bol plný energie a radosti, avšak jeho rodičia si všimli zvláštny úsmev, ktorý nevyzeral prirodzene. To, čo sa zdalo ako banalita, sa nakoniec zmenilo na nočnú moru. Zdrvená dvojica sa preto rozhodla varovať iných rodičov, aby boli obozretní.

Wesley a Rebecca, pochádzajúci z anglického mesta Sheffield, vychovávali synčeka Jacka Laceyho, keď si všimli, že sa jeho úsmev akosi zmenil. Zdal sa byť pokrivený, no rodičia si mysleli, že výrazom svojej tváre iba vtipkuje. Zdravotný stav chlapčeka sa však rýchlo zhoršil, keď začal slabšie vidieť a sťažoval sa na nočné mory.

Rodičia už preto nelenili a navštívili doktora. Vyšetrenia napokon preukázali, že dieťa má agresívny typ nádoru v mozgu. Keďže operácia už nebola možná, nasledovala intenzívna chemoterapia. ,,Šialené je, že príznaky sa objavili za posledné štyri týždne, bolo nám však povedané, že nádor rastie mnoho mesiacov bez príznakov,“ uviedol zdrvený otec na sociálnej sieti.

Jack nakoniec zomrel 10. februára, rok po tom, čo mu bola diagnostikovaná rakovina. ,,Zaspal, položený v otcovom lone, spolu s mamou sa díval na fotografie z jeho dobrodružstiev,“ dodal, pričom upozornil, aby boli rodičia omnoho viac obozretní a neváhali ísť s dieťaťom k doktorovi aj kvôli banalite.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk |  Foto: Facebook/Wesley Lacey